Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarowywani są szczególnymi dowodami miłości-dzieci wręczają laurki, recytują wiersze, śpiewają piosenki, przytulają się i mówią KOCHAM Cię. To wspaniała okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy najwspanialsze i niezapomniane chwile z dzieciństwa. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu Kangurki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach Wspólnie ze swoimi nauczycielami przygotowały dla nich przedstawienie. Babcie i Dziadkowie tłumnie przybyli na uroczystość z okazji ich święta, po czym z nieukrywanym zachwytem podziwiali swoje wnuczęta występujące na scenie specjalnie dla nich. Po występie dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane laurki oraz świeczniki. Na koniec, wszyscy dzielili się wrażeniami przy słodkim poczęstunku.