W ubiegłym tygodniu naszym motywem przewodnim były technologie informacyjne. W toku różnorodnych zajęć, aktywności dzieci poznały szerokie zastosowanie komputerów w życiu człowieka. Tym razem w rolę eksperta wcielił się Szymon, który przygotował zajęcia nt. gier komputerowych, które niewątpliwie są ciekawą formą spędzania wolnego czasu wśród dzieci. Szymon zaprezentował różnorodne rodzaje gier, a także wskazał na te, które wywierają pozytywny wpływ na rozwój dzieci (gry edukacyjne). Przedstawił rówieśnikom zagrożenia płynące z nadmiernego spędzania wolnego czasu przed komputerem oraz zaprezentował zasady racjonalnego korzystania z komputera. Na zakończenie pokazał i opisał swoje ulubione gry komputerowe. To były bardzo ciekawe zajęcia! Gratulujemy Szymonowi! Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas w przygotowaniu zajęć z ekspertem!