Drodzy Rodzice !

Zgodnie z informacją Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg, przekazaną na konferencji

w dniu 4.05.2020 r., w najbliższym czasie zostanie wznowiona działalność opiekuńczo-wychowawcza dla dzieci z przedszkoli miejskich w Kołobrzegu.

W związku z powyższym, istnieje konieczność złożenia Przez rodziców , którzy nie są w stanie  zapewnić swoim dzieciom opieki, stosownego wniosku do Dyrektora Przedszkola. Oświadczenia  powyższe można pobrać ze strony internetowej przedszkola i przedłożyć w nieprzekraczalnym terminie

do 7.05.2020r. do g. 12.00.

Należy je przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: d.adamczyk@pm8kg.pl  w postaci podpisanego skanu lub zdjęcia wniosku. Informacja zwrotna o przyjęciu, dziecka zostanie Państwu przekazana niezwłocznie po dokonaniu analizy wniosków i ich zatwierdzeniu , zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, które zamieszczone są poniżej.

Dyrektor Przedszkola: Danuta Adamczyk