W ubiegłym tygodniu wszystkie nasze aktywności wykonywaliśmy przy współpracy ze swoją koleżanką/kolegą z pary. Wśród najciekawszych aktywności znalazły się m.in. tworzenie z masy solnej jaj dinozaurów w których ukryliśmy malutkie dinozaury, jaja suszyliśmy a w ostatnim dniu tygodnia rozłupywaliśmy je przy użyciu różnorodnych narzędzi oraz odciskanie śladów dinozaurów i dopasowywanie dinozaura do pozostawionego śladu. Kolejną aktywnością było wykonanie wizualizacji ,,Przepis na życie na Ziemi”- dzieci wykazały się wielką kreatywnością! Z wszystkich wizualizacji wykonaliśmy album! Następnymi aktywnościami było wykonanie wg instrukcji czynnościowej dinozaura- diplodoka przy użyciu farb plakatowych i patyczków higienicznych; obliczanie działań znajdujących się na jajach dinozaurów oraz łączenie jaj z dinozaurami- wynikami; układanie z rozsypanki literowej nazw planet, zaznaczanie odpowiednimi kartonikami spółgłosek i samogłosek. Wszystkie aktywności pozwoliły nam na doskonalenie już zdobytych umiejętności, a przede wszystkim umożliwiły doskonalenie umiejętności współpracy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich aktywnościach! To był bardzo mile spędzony czas!!!