W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom odwiedziła nas mama Kingi z grupy I z bajeczką o Królewnie Śnieżce. Czytanie było bardzo wyjątkowe, ponieważ Kinga z mamą przygotowały rekwizyty do bajki. Była Śnieżka,  7 Krasnoludków, Książę, i zła królowa- a to wszystko po to by dzieci mogły lepiej zrozumieć treść bajeczki oraz żeby była dla nich bardziej atrakcyjna. Bajeczkę słuchały również dzieci z grupy VIII, które tego dnia towarzyszyły nam przez cały dzień.  Na koniec królewna poczęstowała wszystkie dzieci grzybkami, które podobno sama zebrała w lesie, ale to były grzybki zaczarowane, bo zrobione z ciasteczek i czekolady. Zachęcamy innych rodziców do odwiedzania nas z bajeczką a Kindze i jej mamie bardzo dziękujemy.