Właśnie taki tytuł nosi autorki program Pani Irenki Sempruch dla dzieci uczących się angielskiego w naszym przedszkolu. Dwie grupy, czyli grupa II i grupa IV pilnie uczą się języka angielskiego przy pomocy wielu wesołych piosenek oraz zabaw. Po prawie rocznej pracy i nauce przyszedł czas na podsumowanie oraz pochwalenie się swoimi umiejętnościami. We wtorek 21 maja odbyło się spotkanie dzieci oraz osób powiązanych z naszym sukcesem, z Panią Julia Papugą, lektorem Instytutu Języków Obcych School By the Sea, Panią Małgorzatą Żukowską – Myszkowską, nauczycielem oraz tłumaczem językowym, Panem Tomaszem Sulejem, Dyrektorem Języków Obcych School By the Sea.

W czasie spotkania obie grupy przedstawiły kilkunastominutowy program z języka angielskiego, w czasie którego zaśpiewały piosenki, przedstawiły się oraz pokazały znajomość podstawowych zwrotów, czasowników i rzeczowników. Wszystkie dzieci chętnie, z uśmiechem i radością wykonywały czasem trudne polecenia, ale zabawa z językiem to wspaniała przygoda, która mamy nadzieję, nigdy się nie zakończy dla Naszych Przedszkolaków.