Dnia 24.10.2016r., jak w każdy poniedziałek w grupie I odbyły się zajęcia z koła plastycznego, w którym udział biorą wszystkie dzieci. Tego dnia Krasnoludki wykonały piękne muchomorki, które ozdabiają parapety naszej Sali. Naszym zadaniem było wycięcie koła- prawie wszystkim dzieciom udało się wyciąć koło. Następnie białą plasteliną wyklejaliśmy kropki na kapeluszu grzyba. Kolejnym etapem było moczenie palca w białej farbie i malowanie palcem rolki po papierze na biało. Papierowy talerzyk w naszej pracy pełni rolę ściółki leśnej, wyklejony jest zieloną bibułą oraz ułożone są na nim jesienne liście. Wszystkie Krasnoludki były bardzo zaangażowane w wykonanie muchomorków i sprawiło im to wiele radości.