Grupę IV odwiedził wyjątkowy gość – była to Pani Pielęgniarka, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam, na czym polega jej praca, jaka jest trudna, a jednocześnie przynosi wiele radości.  Pani Pielęgniarka zaprezentowała dzieciom przedmioty potrzebne lekarzowi i pielęgniarce do codziennej pracy oraz wyjaśniła, do czego służą. Pokazała strzykawki, igły,  termometr, bandaże, ciśnieniomierz, stetoskop, maski tlenowe, glukometr i wiele innych ciekawych rzeczy. Demonstracja stetoskopu i możliwość posłuchania bicia serca wzbudziła ogromne zainteresowanie. Dzieci miały także możliwość przekonać się, jak to jest mieć zabandażowaną rękę. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy  bardzo za spotkanie oraz profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie zajęć!