W dniu 29.11.2015r. dzieci z grupy Krokodylków odwiedziły Szkołę Podstawową nr 5 im. Jana Pawła II. Bardzo przeżywaliśmy tę wycieczkę, bowiem już niedługo pójdziemy do pierwszej klasy. Celem naszej wizyty było zapoznanie się z placówką z nauczycielami oraz z salami lekcyjnymi. Największe emocje w nas wzbudziła lekcja podczas której poczuliśmy się jak prawdziwi uczniowie i wzięliśmy udział w zajęciach. Zobaczyliśmy jak uczą się pierwszoklasiści, jak wygląda ich sala lekcyjna. Uczniowie klasy pierwszej opowiadali nam o tym, co podoba im się najbardziej w szkole. Zostaliśmy obdarowani drobnymi upominkami przygotowanymi przez uczniów klasy I. Mamy nadzieję, że spotkanie w szkole ułatwi nam, w niedalekiej przyszłości, naukę już jako pierwszoklasistom.  Wizyta w szkole była dla nas wielkim przeżyciem i radością. Dziękujemy nauczycielom i dzieciom Szkoły Podstawowej nr 5 w Kołobrzegu za tak miłe przyjęcie przyszłych uczniów.