We wtorek, 19.03.2019r., dzieci z grupy VI odwiedziła mama Natashy, aby poczytać Kangurkom. Nie od dziś wiadomo, że czytanie dzieciom jest czynnością prawdziwie magiczną; zaspokaja bowiem wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Pani Ola przyniosła ze sobą bardzo interesującą książkę- „Gąsienica Ksawerego”- było to niezwykle interesujące opowiadanie, o radzeniu sobie z emocjami jakie towarzyszą zazdrości. Było to bardzo miłe spotkanie, zakończone słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy bardzo Pani Oli za poświęcony czas i pouczające opowiadanie.